درباره ما

شرکت توسعه  ارتباطات نوژان (با مسئولیت محدود) فعالیت خود را به تکیه بر تیم مدیریتی متخصص و بهره مندی از دانش فنی روز دنیا به منظور طراحی و ارائه راهکارهای هوشمند ارتباطی و جمع آوری اطلاعات در بنادر و صنعت حمل و نقل ،  آغاز به کار  کرده و تاکنون پروژه های متعددی را با  موفقیت اجرا نموده است 

با توجه بر تاکید شرکت مبنی بر لزوم ارائه برندهای برتر دنیا، این شرکت با اخذ نمایندگی از شرکتهای مطرحی چونSmarTerminal -Point Mobile- Urovo Psion- Zebra-  و Altai Technologies زمینه گسترش فعالیتهای خود را فراهم آورده است.    

این شرکت، همچنین با توسعه سطح خدمات خود مفتخر است راهکارهای نرم افزاری کاملا سفارشی مورد نیاز  بنادر را ارائه دهد و بدین ترتیب با رفع موانع نرم افزاری، انجام پروژه مکانیزاسیون فرایندهای مدیریت و جمع آوری اطلاعات به صورت یکپارچه و متمرکز توسط توسعه  توسعه ارتباطات نوژان قابل اجرا است.

ماموریت ما

شرکت توسعه ارتباطات نوژان  شرکتی است دانش محور و ارائه دهنده راهکارهای نوین ارتباطاتی  هوشمند و جمع آوری داده به کلیه ارگانهای بندری و حمل ونقل  می باشد. ما با تکیه بر دانش و تجارب قابل توجه تیم مدیریتی خود در صدد هستیم تکنولوژی های روز دنیا را در اختیار شرکتهای ایرانی قرار دهیم تا به این ترتیب، با رفع نیازهای مرتبط کشور، گامی در پیشرفت ارتباطات هوشمند  و توسعه آن برداشته شود.

 بکارگیری تکنولوژیهای دوستدار محیط زیست، توجه به نیازهای مشتریان و تلاش برای کسب رضایت مشتری، توجه به منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه داخلی شرکت، برقراری ارتباط پایدار با شرکای تجاری و رعایت حقوق آنان، افزایش سود صاحبان سهام و توجه دائمی به دیدگاه مشتریان و شرکا در رابطه با فعالیت ها و خدمات شرکت در صدر اهداف شرکت توسعه ارتباطات نوژان قرار دارد.

چشم انداز ما

شرکت توسعه ارتباطات نوژان با تلاشی مستمر در راستای ارزش آفرینی، تحقیق و توسعه مداوم، ارائه خدمات پس از فروش و آموزش گسترده برای مشتریان و ایجاد وفاداری مشتری، در صدد است با تلفیق دانش فنی خود و تکنولوژی های روز دنیا، به عنوان شرکتی پیشتاز در زمینه راهکارهای ارتباطی و جمع آوری داده در ایران مطرح گردیده و درصد بالایی از سهم این بازار را نصیب خود نماید تا بدین ترتیب امکان انجام فرایندهای جمع آوری اطلاعات در کلیه شرکتهای ایرانی به طور کاملا اتوماتیک و هوشمند فراهم گردد.