خدمات شرکت توسعه ارتباطات نوژان

شركت توسعه ارتباطات نوژان با استفاده از تكنولوژي هاي برتر جهاني توانایی ارائه راهكارهای هوشمند ارتباطی و جمع آوری اطلاعات را  با آخرین متدلوژیهای نوین دارا می باشد.

برخی از راهکارهای تخصصی حوزه بنادر شرکت توسعه  ارتباطات نوژان

  • سیستم مدیریت هوشمند تخلیه و بارگیری کانتینر
  • سیستم توزین برخط کانتینر
  • سیستم گیت اتوماتیک
  • سیستم مدیریت درجه حرارات کانتینرهای یخچالی
  • سیستم ثبت شماره کانتینر (OCR)
  • سیستم ردیابی کشنده های محوطه
  • سیستمهای ارتباطی بی سیم شبکه داده ها

رزومه شرکت

دانلود رزومه

استخدام

مشاهده فرصت های شغلی

کاتالوگ خدمات

برای مشاهده کلیک کنید...

شرح خدمات

nozhanco

ماموریت ما

شرکت توسعه ارتباطات نوژان  شرکتی است دانش محور و ارائه دهنده راهکارهای نوین ارتباطاتی  هوشمند و جمع آوری داده به کلیه ارگانهای بندری و حمل ونقل  می باشد. ما با تکیه بر دانش و تجارب قابل توجه تیم مدیریتی خود در صدد هستیم تکنولوژی های روز دنیا را در اختیار شرکتهای ایرانی قرار دهیم تا به این ترتیب، با رفع نیازهای مرتبط کشور، گامی در پیشرفت ارتباطات هوشمند  و توسعه آن برداشته شود.

بکارگیری تکنولوژیهای دوستدار محیط زیست، توجه به نیازهای مشتریان و تلاش برای کسب رضایت مشتری، توجه به منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه داخلی شرکت، برقراری ارتباط پایدار با شرکای تجاری و رعایت حقوق آنان، افزایش سود صاحبان سهام و توجه دائمی به دیدگاه مشتریان و شرکا در رابطه با فعالیت ها و خدمات شرکت در صدر اهداف شرکت توسعه ارتباطات نوژان قرار دارد.

چشم انداز ما

شرکت توسعه ارتباطات نوژان با تلاشی مستمر در راستای ارزش آفرینی، تحقیق و توسعه مداوم، ارائه خدمات پس از فروش و آموزش گسترده برای مشتریان و ایجاد وفاداری مشتری، در صدد است با تلفیق دانش فنی خود و تکنولوژی های روز دنیا، به عنوان شرکتی پیشتاز در زمینه راهکارهای ارتباطی و جمع آوری داده در ایران مطرح گردیده و درصد بالایی از سهم این بازار را نصیب خود نماید تا بدین ترتیب امکان انجام فرایندهای جمع آوری اطلاعات در کلیه شرکتهای ایرانی به طور کاملا اتوماتیک و هوشمند فراهم گردد.