معرفی محصولات و راهکار های شرکت VIAVI

این شرکت راه حل های تست، اندازه گیری و اطمینان و راه حل های نوری دقیق پیشرفته را ارائه می نماید. VIAVI همراه با بیش از 350 شرکای کانال جهانی، مجموعه بسیار گسترده‌ای را به رهبران فناوری شبکه، ارتباطات و الکترونیک در سراسر جهان می‌فروشد. این شرکت فقط محصولات فردی را ارائه نمی دهیم، بلکه با مشتریان خود برای حل مسائل مهمی که بر کاربران نهایی تأثیر می گذارد، مانند کیفیت خدمات، کار می کنیم. از طریق موارد استفاده خود، می‌توانیم به مشتریان در شناسایی فرصت‌هایی برای استفاده از داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌ها برای بهبود کسب‌وکارشان کمک کنیم.

VIAVI به ارائه‌ دهندگان خدمات و سازمان ‌های فناوری اطلاعات قدرت می ‌دهد تا چرخه حیات شبکه ‌های پیچیده 5G و شبکه‌ های فیبر را با ابزارها، سیستم ‌ها و فناوری ‌های بصری مدیریت کنند و تخصص این شرکت در مدیریت نور و پوشش‌ های نوری به محافظت از اسکناس‌ های جهان در برابر جعل ‌کنندگان، بهبود رنگ ‌هایی که می ‌بینید کمک می‌ کند و فناوری پیشرفته ‌ای مانند سنجش سه بعدی را فعال می ‌کند.
همچنین VIAVI شرکتی است که در تاریخچه ای متنوع، غنی و از نظر فناوری آگاه است. شما این شرکت را با نام شرکت دیگری (JDSU) می‌ شناسید، و در طول سال‌ ها شاهد بوده‌ ایم که بسیاری از فناوری‌ های کلیدی از جمله Cobham، Agilent، Arieso، Network Instruments، OCLI، RPC Photonics، 3Z Telecom و Trilithic را به‌ طور استراتژیک اجرا کرده‌ اند.

سبد محصولات قابل ارائه شرکت VIAVI در ایران

  • VIAVI